Kariéra

Kontinuálně s příslušnými změnami zákonných předpisů a norem operativně reaguje naše společnost na zvyšující se nároky v oblasti soustavného vzdělávání všech svých zaměstnanců, aby profesionální úroveň a kvalita poskytovaných služeb významně předčila konkurenci. S vědomím skutečnosti, že klíčem k úspěchu je kvalifikovaná personální zainteresovanost, jasně definovaný profesní růst a úplná spokojenost všech spolupracovníků, buduje společnost Němec & partners, a.s. vlastní firemní kulturu vysokého standardu s možností seberealizace, která toto plně podporuje.

Pozitivním přístupem k realizaci dílčích úkolů se vytváří prostor pro individuální kreativitu, za předpokladu vysokého pracovního nasazení, týmové spolupráce a zdravě podnikavého ducha, jako nezbytných parametrů umožňujících poskytnout klientům služby a návrhy řešení, které ostatní poskytnout nemohou. Společnost Němec&partners, a.s. ctí všechny základní hodnoty oborové etiky a profesní kodex, jakožto jedinou cestu úspěšného a dlouhodobého podnikání.

Rádi přivítáme nové spolupracovníky, kteří nám pomohou s naplněním představ i cílů a budou se aktivně podílet na dalším úspěšném rozvoji společnosti.

Přivítáme všechny schopné uchazeče se zájmem o pojišťovnictví. Uvítáme praxi v oboru, která však není podmínkou. Všem zaměstnancům nabízíme odpovídající proškolení. Ve společnosti Němec & partners, a.s. naleznou uplatnění pracovníci mnoha profesí.

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti Vám ochotně poskytneme bližší informace. Svůj profesní životopis s průvodním dopisem můžete zaslat na uvedenou kontaktní adresu a následně Vás budeme kontaktovat, abychom si s Vámi dohodli osobní setkání. Poskytnuté informace a údaje jsou považovány za přísně důvěrné.

Kontakt:

Němec&Partners a.s.
Modřínova 600/1
674 01 Třebíč

Tel.: 568 849 911
e-mail: trebic@nemecpartners.cz